Drukarnia Artibau to innowacyjna Cyfrowa Drukarnia Etykiet na roli, która wykorzystuje technologię cyfrowego druku na wąskiej wstędze. Klienci mogą zamawiać zarówno personalizowane etykiety, jak i etykiety na niskie nakłady produkcyjne. Druk powstaje w oparciu o atramenty UV, co sprawia że jest nadzwyczaj trwały. Odbitki suszone UV są w pełni odporne na działanie czynników atmosferycznych, mechanicznych i chemicznych.

Drukarnia etykiet samoprzylepnych

Drukarnia etykiet samoprzylepnych Arti-Bau fot.1

Drukarnia dysponuje ultranowoczesnym sprzętem, który umożliwia wykonanie wszystkich typów etykiet samoprzylepnych. Maszyna hybrydowa łączy możliwość druku inkjetowego i fleksograficznego. W ofercie znajdują się etykiety jednowarstwowe, wielowarstwowe oraz jednostronne.

Drukarnia etykiet samoprzylepnych

Drukarnia etykiet samoprzylepnych Arti-Bau fot.2

Ponadto drukarnia Artibau podejmuje się druku etykiet uszlachetnionych, transparentnych, cyfrowych pełnokolorowych. Oferta drukarni kierowana jest przede wszystkim do klientów z branży chemicznej, spożywczej, a także kosmetycznej. Drukarnia zdobyła na przestrzeni lat bezcenne doświadczenie, który wykorzystuje w pracy z klientami.

Drukarnia Etykiet Arti-Bau

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
8971746284
Regon
020841468
Siedziba
ul. Brzozowa 8
55-040 Ślęza
  • Arti-Bau – drukarnia etykiet samoprzylepnych
  • Arti-Bau – drukarnia etykiet samoprzylepnych