P.G. Group to doświadczona firma specjalizująca się w sprzedaży wyrobów budowlanych, przemysłowych oraz wykończeniowych ze stali. Nasze produkty spełniają wszystkie obowiązujące normy i są wykonywane z dbałością o najmniejszy szczegół. Tworzymy pokrycia dachowe wykonane z z blach stalowych ocynkowanych. Taki dobór materiału sprawia, że są to produkty wyróżniające się wysoką odpornością na wilgoć oraz inne czynniki zewnętrzne.

Cięcie laserem Wrocław

Cięcie laserem Wrocław

Ponadto w naszej ofercie znajdują się takie wyroby jak rynny, okna dachowe, rolety przyciemniające, markizy i wyłazy dachowe. Oferujemy szeroki wybór produktów przeznaczonych do elewacji. Wśród nich znajdują się kasety ścienne, które sprawdzą się podczas stawiania magazynów oraz hal przemysłowych.

W naszej ofercie znajdują się takie usługi jak gięcie, perforacja, zaginanie oraz cięcie laserowe blach. Są to czynności wykonywane przy użyciu nowoczesnego sprzętu, który zapewnia odpowiednią precyzje. W razie potrzeby służymy pomocą w doborze materiałów odpowiadającym potrzebom danego klienta.

P.G. GROUP Sp. z o.o.

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
8961302657
Regon
932645847
Siedziba
Nowa Wieś Wrocławska
ul. Relaksowa 41
55-080 Kąty Wrocławskie
  • Cięcie laserem Wrocław – P.G. GROUP Sp. z o.o.