skup samochodów

Jesteś właścicielem uszkodzonego pojazdu i chcesz go korzystnie zezłomować ? Potrzebny jest Ci wiarygodny skup aut, w którym otrzymasz najlepszą cenę za swój samochód ? Miałaś wypadek i musisz szybko sprzedać swoje całkowicie zniszczone auto ? Skontaktuj się z firmą Auto GTA.

To wyspecjalizowany skup samochodów, który oferuje swoim klientom, najkorzystniejsze ceny, fachową obsługę, bezpłatny dojazd, a także darmową wyceń. Od lat przedsiębiorstwo działa na polskim rynku, zyskując w oczach klientów opinie wiarygodnego i sprawdzonego partnera handlowego. Sprzedający ma pewność, że otrzyma wysoką kwotę za swoje auto, a wszelkie niezbędne formalności zostaną przygotowane szybko i od ręki.

Precyzyjna umowa, wykwalifikowany personel, fachowa wiedza i wieloletnie doświadczenie. Firma skupuje pojazdy osobowe, ciężarowe, dostawcze, zabytkowe oraz motocykle. Płatność gotówka, dogodne warunki, miła i przyjazna atmosfera, a także wsparcie i pomoc, na każdym etapie transakcji, Zadzwoń i przekonaj się sam.

Skup Samochodów AutoGTA

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
8951876724
Regon
020742967
Siedziba
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13
51-171 Wrocław
  • Firma AutoGTA – skup samochodów we Wrocławiu i okolicach