ForceGSM to serwis telefonów z siedzibą we Wrocławiu. Na rynku działamy od 2009 roku i stale się doskonalimy, by zapewnić naszym klientom najwyższą jakość obsługi. Zadowolenie naszy klientów to dewiza naszej firmy. Zajmujemy się sprzedażą urządzeń mobilnych i akcesoriów. Prowadzimy również usługi serwisowe. Zajmujemy się telefonami kompleksowo od diagnozy problemu poprzez naprawę.

naprawa telefonów Wrocław

ForceGSM - naprawa telefonów Wrocław

W swojej ofercie proponujemy również naprawę: laptopów, tabletów, czytników e-book, nawigacji, komputerów stacjonarnych i skup telefonów. Stale poszerzamy swoją wiedzę i jesteśmy w stanie wykonać nawet te najbardziej skomplikowane naprawy. Z naszego serwisu można skorzystać stacjonarnie lub wysłać swój sprzęt do naprawy.

Dla zapracowanych klientów z brakiem czasu na dojazd do naszego serwisu proponujemy usługę serwisu na telefon z dojazdem do klienta. Wykształcona kadra naszego serwisu chętnie podejmuje się nowych wyzwań i dokłada wszelkich starań by serwisowany sprzęt wychodził z naszego serwisu w pełni sprawny.

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
8842510527
Regon
021020124
Siedziba
ul. Hallera 52
50-984 Wrocław
  • Naprawa telefonów Wrocław w serwisie ForceGSM