parasol z nadrukiemNasza szeroka i bogata oferta parasoli na każdą okazję pozwoli Ci zadbać o Siebie i o Twoich bliskich. W zależności od warunków pogodowych możesz wybrać parasol dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór parasoli damskich, męskich oraz dziecięcych, na deszczowe oraz słoneczne dni.

Nasze parasole sprawdzają się w każdą porę roku. W ofercie znajdują się zarówno klasyczne jak i eleganckie modele oraz bardziej odważne,i szalone wzory nadające charakter twojej stylizacji. Parasole dostępne są w różnych rozmiarach, dlatego doskonale sprawdzą się w podróży oraz znajdą swoje miejsce w szkolnym plecaku.

Szeroka gama dostępnych rodzajów mechanizmów, rączek oraz stelaży zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystko w zależności od Twoich potrzeb i preferencji. Wysyłka już w 24h od momentu zakupu produktu. Jeżeli będziesz miał jakieś pytania dotyczące wyboru odpowiedniego parasola dla Ciebie, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze idealnego produktu!

ParasoleDlaCiebie.pl

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
9150000963
Regon
008479373
Siedziba
ul. B. Chrobrego 7
55-100 Trzebnica
  • ParasoleDlaCiebie.pl – parasole z indywidualnym nadrukiem