W sytuacji, kiedy zaczynasz zauważać w swoim zachowaniu niepokojące zmiany, będące efektem na przykład traumatycznych doświadczeń, przejawiających się głównie ciągłym lękiem i niepokojem, z pewnością powinieneś szukać wsparcia u specjalisty. Bardzo prawdopodobne, jeśli ten stan trwa już od dłuższego czasu, iż cierpisz na nerwicę lekową.

psycholog Wrocław

Psycholog Zuzanna Alwin - poradnia Proterapeutica Wrocław

Jest to poważna przypadłość, którą należy leczyć przy pomocy lekarza psychiatry lub psychologa. Takie osoby z pewnością spotkasz w placówce zdrowia o nazwie Proterapeutica, która znajduje się we Wrocławiu. Oprócz wymienionych powyżej specjalistów, do usług jest też psychoterapeuta, logopeda oraz seksuolog.
W jakich zaburzeniach otrzymasz wspomożenie?

psycholog Wrocław

Psycholog Maria Kołczyk - poradnia Proterapeutica Wrocław

Otóż będziesz mógł z powodzeniem, przy wsparciu doskonałych fachowców leczyć wspomniane już zaburzenia lękowe, ale także między innymi awersję seksualną, zaburzenia snu lub odżywiania. Otrzymasz również profesjonalną pomoc, kiedy znalazłeś w trudnej sytuacji życiowej, związanej z żałobą po śmierci bliskiej osoby albo doświadczyłeś lub doświadczyłaś zdrady ze strony współmałżonka. Telefon do tego ośrodka zdrowia psychicznego jest dostępny 24 godziny przez 7 dni w tygodniu.

Poradnia Psychologiczna Proterapeutica

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
8961399071
Regon
362700702
Siedziba
ul. Pochyła 21/1a
53-512 Wrocław
  • Psycholog w poradni Proterapeutica Wrocław
  • Psycholog w poradni Proterapeutica Wrocław