Partner Comarch Wrocław

Firma Infortes specjalizuje się we wdrożeniach systemu Comarch w instytucjach publicznych i przedsiębiorstwach prywatnych. Jej zespół stanowią wysokiej klasy programiści i eksperci w swoich dziedzinach, dzięki którym każdy system wdrażany w firmie opracowywany jest stricte pod jej potrzeby i faktyczne oczekiwania.

Infortes dostarcza gotowego lub projektowanego na zamówienie oprogramowania, pomaga w doborze sprzętu do firm i zajmuje się wsparciem w zakresie pozyskiwania finansowania na konkretne instalacje. Oferta firmy obejmuje rozwiązania autorskie oraz gotowe do wdrożenia od zaraz rozszerzenia do programów Comarch m.in integratory faktur elektronicznych, outlooka, powiadomień czy obsługi serwisowej.

Firma dba również o systemy do zarządzania dokumentami spółek, opracowuje programy CRM do zarządzania klientami i relacjami w firmach, a tak że przygotowuje dopasowane do oczekiwań oprogramowanie dla biur rachunkowych i księgowości, która prowadzona jest na dużą skalę i wymaga odpowiedniego zaplecza.

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
8992499879
Regon
932978690
Siedziba
Aleja Śląska 1
54-118 Wrocław
  • Spółka Infortes – platynowy partner Comarch Wrocław