system kontroli dostępu

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, to naturalnie szukasz rozmaitych rozwiązań, które zdecydowanie usprawnią funkcjonowanie Twojego zakładu, zwłaszcza w sytuacji, kiedy zatrudniasz pracowników. W takiej sytuacji bardzo dobrą koncepcją będzie nawiązanie współpracy z podmiotem gospodarczym o nazwie Polsystem. Zakład ten swoją główną siedzibę ma we Wrocławiu, a także oddział w Warszawie.

Na jakiego rodzaju świadczenia możesz liczyć?

Otóż wyżej wymieniona firma, która funkcjonuje z dużym powodzeniem na rynku prawie 30 lat, już na samym początku swojej działalności rozpoczęła sprzedaż i instalację systemów rejestracji czasu pracy, w skrócie RCP, oraz system kontroli dostępu. Dzięki temu jako właściciel firmy masz możliwość między innymi dokładnego wyliczania realnych wartości czasu pracy oraz nadgodzin. Ponadto możesz na przykład nadzorować każde wejście i wyjście z terenu przedsiębiorstwa.

W propozycji znajdziesz również, chociażby program narzędziownia, dzięki któremu jest sposobność, aby ewidencjonować rozmaity sprzęt oraz przedmioty albo program kantyna, pracownik dokonujący w tym miejscu zakupów, płaci kartą RCP, a należność jest mu odciągana z wynagrodzenia. To co zostało powyżej wymienione, to tylko kilka przykładów z bogatej oferty firmy Polsystem.

Polsystem SI Sp. z o.o.

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
8942988197
Regon
020245909
Siedziba
ul. Ukraińska 4D
54-401 Wrocław
  • System kontroli dostępu – oferta firmy Polsystem