Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w obsłudze najnowocześniejszych technologii kontrolno-pomiarowych. Dbamy o profesjonalną współpracę podczas dostarczania rozwiązań od najlepszych producentów aparatury w systemach radiokomunikacyjnych.

Cyfrowa aparatura pomiarowa

Cyfrowa aparatura pomiarowa z oferty firmy Tespol fot.1

Posiadamy szeroką ofertę produktów i usług z zakresu łączności oraz nadajników RTV. Od lat współpracujemy jedynie z czołowymi producentami, którzy niezmiennie są w stanie zapewnić nam najwyższe jakością towary. Działamy kompleksowo, indywidualnie dopasowując do Klienta wszystkie dostarczane systemy. Wszystko, co instalujemy, obejmujemy wsparciem podczas późniejszego użytkowania.

Cyfrowa aparatura pomiarowa

Cyfrowa aparatura pomiarowa z oferty firmy Tespol fot.2

Zajmujemy się obsługą techniczną, kalibracją i precyzyjnym serwisem. Ze względu na profil działalności oraz współpracę z sektorem wojskowym zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest bezpieczeństwo danych naszych Klientów. Z uwagi na to wiele z naszych współprac przeprowadzamy w trybie poufnym. Ponadto posiadamy koncesję MSWiA pozwalającą na obrót produktami do zastosowań militarnych.

Tespol Sp. z o.o.

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
8992410135
Regon
930513685
Siedziba
ul. Klecińska 125
54-413 Wrocław
  • Tespol Sp. z o.o. – cyfrowa aparatura pomiarowa
  • Tespol Sp. z o.o. – cyfrowa aparatura pomiarowa