Przedsiębiorstwo Pościel To to polska firma z siedzibą w Złoczewie niedaleko Łodzi, która specjalizuje się w dystrybucji oraz sprzedaży kołder, koców, poduszek i narzut. Do dostania są takze zestawy, jak kołdra i poduszki odpowiednio do niej dobrane. Marka oferuje również pościel 200x220 i unikatowe pościele dla dorosłych, ale także i dzieci, młodzieży oraz niemowląt z ciekawymi wzorami.

kołdra i poduszki

Zestaw kołdra i poduszki z oferty sklepu Pościel To fot.1

W ofercie można znaleźć wiele interesujących modeli akcesoriów do sypialni, a stali klienci mają duże szanse na zniżki oraz promocje. Miłośnicy marki Pościel To skupieni w Klubie Śpiocha mają bieżący dostęp do aktualnych informacji na temat nowych kolekcji, dostaw i trwających wyprzedaży, dzięki czemu mogą liczyć na lepsze ceny.

kołdra i poduszki

Zestaw kołdra i poduszki z oferty sklepu Pościel To fot.2

Pościele oferowane przez przedsiębiorstwo są szyte z różnych materiałów, wśród których pojawiają się takie tkaniny jak bawełna, satyna, kora czy flanela. Firma dba o wspieranie polskich producentów, a dostępny na stronie internetowej marki e-sklep sprawia, że dokonywanie zakupów jest łatwe, przyjemne oraz możliwe z każdego miejsca w Polsce z dostępem do Internetu.

Sklep z pościelą Pościel To

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
9680851462
Regon
367620149
Siedziba
ul. Porzeczkowa 6
98-270 Złoczew
  • Zestaw kołdra i poduszki – oferta internetowego sklepu z pościelą Pościel To
  • Zestaw kołdra i poduszki – oferta internetowego sklepu z pościelą Pościel To